Nini je všeč

Nini je všeč

Glasbeniki

Big band Dom  www.bigband-dom.si
Big band RTV   www.rtvslo.si/bigband
EU jazz orchestra  www.swinging-europe.dk

Igor Matković www.myspace.com/igormatkovic
Jaka Kopač www.jakakopac.com
Jaka Pucihar www.jakapucihar.com
Jani Moder www.myspace.com/janimoder
Jure Pukl www.jurepukl.com
Mark McKnight www.markmcknight.co.uk
Peter Ugrin  www.myspace.com/peterugrin
Sava Miletić www.myspace.com/savamiletic
Uroš Perić www.urosperich.com
Vladimir Kostadinović www.vladimirkostadinovic.net

Kulturne ustanove, jazz klubi:

Jazz club Gajo www.jazzclubgajo.com
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana (KGBL) www.kgbl.si

Ostali:

Ana Lazovski   www.analazovski.com
Ciril Jazbec       www.ciriljazbec.com
Desna Hemisfera www.desnahemisfera.si
Živa Strnad  www.facebook.com

Diskografija

MOJ PIRAN

Nina Strnad & Braco Doblekar Big Band DOM (2009)

                          Skladbe:

1. Moj Piran/Tangerine
2. Love Is Here To Stay
3. Almost Like Being In Love
4. What A Difference A Day Made
5. Do Nothin' Till You Hear From Me
6. You're Nobody 'Till Somebody Loves You
7. This Can't Be Love
8. Someone To Watch Over Me
9. How High The Moon
10. I'm Gonna Sit Right Down And Write Myself A Letter
11. I've Got The World On A String

Twitter/Facebook

Sinoči na Ravnah na Festival slovenskega jazza, nocoj v SiTi Teater BTC v Ljubljani. Pridite, ne bo vam žal! https://t.co/3UL29SzRwj