Nini je všeč

Nini je všeč

Glasbeniki

Big band Dom  www.bigband-dom.si
Big band RTV   www.rtvslo.si/bigband
EU jazz orchestra  www.swinging-europe.dk

Igor Matković www.myspace.com/igormatkovic
Jaka Kopač www.jakakopac.com
Jaka Pucihar www.jakapucihar.com
Jani Moder www.myspace.com/janimoder
Jure Pukl www.jurepukl.com
Mark McKnight www.markmcknight.co.uk
Peter Ugrin  www.myspace.com/peterugrin
Sava Miletić www.myspace.com/savamiletic
Uroš Perić www.urosperich.com
Vladimir Kostadinović www.vladimirkostadinovic.net

Kulturne ustanove, jazz klubi:

Jazz club Gajo www.jazzclubgajo.com
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana (KGBL) www.kgbl.si

Ostali:

Ana Lazovski   www.analazovski.com
Ciril Jazbec       www.ciriljazbec.com
Desna Hemisfera www.desnahemisfera.si
Živa Strnad  www.facebook.com

Novice

ned., 19. 03. 2017

Nina Strnad bo v noči z nedelje, 19. marca, na ponedeljek, 20. marca gostovala v Nočnem programu na radijskih valovih RTV Slovenija. Skozi pogovor s...več

ned., 12. 03. 2017

V nedeljo, 12. marca 2017 Nina gostuje v oddaji V nedeljo zvečer z Branetom Rončelom, v kateri bo napovedala koncertno promocijsko turnejo V luči...več

čet., 02. 02. 2017

Nina Strnad in Peter Mihelič bosta na koncertni promocijski turneji v začetku aprila predstavila album V luči življenja. Gre za prve koncerte po...več

pet., 10. 06. 2016

Izšel je album V luči življenja: zgodbe slovenske popevke, ki sta ga soustvarila Nina Strnad in Peter Mihelič. Album je na voljo v glasbenih...več

sre., 25. 05. 2016

Nina Strnad in Peter Mihelič sta v pričetku aprila z dvema ekskluzivnima koncertoma napovedala album V luči življenja: zgodbe slovenske popevke,...več

sre., 09. 03. 2016

Nina Strnad in Peter Mihelič se te dni mudita v Studiu 13 na RTV Slovenija, kjer snemata album V luči življenja, na katerega sta uvrstila skladbe iz...več

tor., 20. 10. 2015

Predavateljica Nina Strnad nam bo predstavila svoj pogled na interpretacijo in tehnike globjega razumevanja besedil.Seminar bo 20. 10. ob 17h v...več

tor., 05. 02. 2013

Na dnu spletne strani se nahaja predvajalnik glasbe, kjer vas čaka nekaj novih posnetkov. Vabljeni k poslušanju.več

čet., 02. 08. 2012

Na letošnjem koncertu Poletna noč, posvečenemu 50-letnici Slovenske popevke, je Nina Strnad zapela eno najlepših pesmi: Orion. Koncert se je pod...več

čet., 28. 06. 2012

Nina Strnad je bila kot slovenska predstavnica izbrana za nastop na londonskem festivalu BT River of Music, ki se bo odvijal tik pred otvoritvijo...več

sre., 30. 05. 2012

Konec junija bo v Ljubljani potekal drugi Jazz festival Boben in lajna, na katerem boste ponovno videli in slišali najvidnejše glasbenike mlade...več

ned., 27. 05. 2012

Med 16. junijem in 18. julijem 2012 bo na idilični lokaciji na Gorenjskem ponovno potekal Festival Bled in domačim in tujim obiskovalcem ponudil...več

čet., 24. 05. 2012

Vsako leto v Cankarjevem domu Vita Mavrič pripravi odličen koncert šansonov La vie en Rose, pri katerem bo letos sodelovala tudi Nina Strnad....več

pon., 21. 05. 2012

21. junija 2012 bodo ljubljanski Kongresni trg preplavile zimzelene skladbe iz zakladnice slovenske popevke, ki letos praznuje 50 let. Eno najlepših...več

čet., 10. 05. 2012

V maju 2012 so se slovenski glasbeniki zbrali, da bi se poklonili Shirley Horn, in v ta namen prevedli in posneli nekaj pesmi z njenega prvenca...več

tor., 01. 06. 2010

Nina Strnad je kot jazz pevka nastopila v letošnjem European Jazz Orchestra (EJO 2010), jazzovskem big bandu, ki ga vsako leto sestavi danska...več

pet., 07. 05. 2010

Vljudno vabljeni na koncert Evropskega jazzovskega orkestra (European Jazz Orchestra), v katerem letos kot prvovrstna vokalistka sodeluje naša...več

Twitter/Facebook

Se malo nas loci do najkrajse noci v letu. :) https://t.co/suJHSpfQXG