Nini je všeč

Nini je všeč

Glasbeniki

Big band Dom  www.bigband-dom.si
Big band RTV   www.rtvslo.si/bigband
EU jazz orchestra  www.swinging-europe.dk

Igor Matković www.myspace.com/igormatkovic
Jaka Kopač www.jakakopac.com
Jaka Pucihar www.jakapucihar.com
Jani Moder www.myspace.com/janimoder
Jure Pukl www.jurepukl.com
Mark McKnight www.markmcknight.co.uk
Peter Ugrin  www.myspace.com/peterugrin
Sava Miletić www.myspace.com/savamiletic
Uroš Perić www.urosperich.com
Vladimir Kostadinović www.vladimirkostadinovic.net

Kulturne ustanove, jazz klubi:

Jazz club Gajo www.jazzclubgajo.com
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana (KGBL) www.kgbl.si

Ostali:

Ana Lazovski   www.analazovski.com
Ciril Jazbec       www.ciriljazbec.com
Desna Hemisfera www.desnahemisfera.si
Živa Strnad  www.facebook.com

Kaj so piškotki?

Piškotek je majhna tekstovna datoteka, ki se prenese na uporabnikov računalnik ob njegovem obisku spletne strani. Spletnemu mestu pomaga pri izvajanju boljše uporabniške izkušnje in spremljanju statistike obiska. Piškotki so lahko shranjeni različno dolgo, le za trajanje seje brskanja ali pa dlje.

Spremenite nastavitve

Upravljalec piškotkov na spletnem mestu


Medis, d.o.o.

Brnčičeva 1
1231 Ljubljana-Črnuče
Slovenija

Katere vrste piškotkov vsebuje spletno mesto?

Na naših spletnih straneh lahko uporabljamo naslednje vrste piškotkov:

Lastni piškotki, ki so lahko začasni, trajajo le med sejo brskanja uporabnika in so obvezni za pravilno delovanje določenih aplikacij oziroma funkcionalnosti na spletnih straneh. Trajnejše piškotke uporabljamo za shranjevanje in uporabo informacij, ko uporabnik naslednjič obišče to mesto, ter za spremljanje obiska.

Drugi piškotki izvirajo od drugih, partnerskih spletnih mest. Medis, d.o.o., za spremljanje obiska in statistiko na svojih spletnih straneh uporablja analitično programsko opremo Google Analytics.

Za prikazovanje svojih videooglasov ali drugih videovsebin na spletnem mestu uporabljamo tudi spletni servis You Tube (Google Inc.). Piškotek servisa You Tube se na uporabnikovo napravo naloži šele po tem, ko uporabnik sproži video.

1. Lastni piškotki spletnega mesta

 Ime piškotka

Namen

Čas piškotka

Podjetje

fe_typo_user

Skrbi za pravilno delovanje spletne strani

Ob zaprtju brskalnika

Medis, d.o.o.

PHPSESSID

Skrbi za pravilno delovanje spletne strani

Ob zaprtju brskalnika

Medis, d.o.o.

2. Piškotki zunanjih spletnih strani/servisov

 Ime piškotka

Namen

Čas piškotka

Podjetje

_ga

Statistika ogledov spletne strani

2 leti

Google Inc.

_gat

Statistika ogledov spletne strani

10 minut

Google Inc.

_utma

Statistika ogledov spletne strani

2 leti

Google Inc.

_utmb

Statistika ogledov spletne strani

30 minut

Google Inc.

_utmc

Statistika ogledov spletne strani

Ob zaprtju brskalnika

Google Inc.

_utmz

Statistika ogledov spletne strani

6 mesecev

Google Inc.

Twitter/Facebook

Se malo nas loci do najkrajse noci v letu. :) https://t.co/suJHSpfQXG